Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Kombinovaná technika na papíře, 27 x 42 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Hejna.Autor viz T 1/317, TD 66, V 2/407, B 5/470, Ch 3/121."